fbpx

Joogapoest

Teretulemast meie joogapoodi!

Siit leiad vajaliku joogapraktikaks. Oleme teinud oma valikud erilise hoole ja armastusega ning pikaaegsest joogatundide andmise kogemusest lähtuvalt.

Meie joogapood toetab teadlikku ja tervislikku eluviisi. Tervislikkus – see on seotud aga ka keskkonnasõbralikkusega. Siin poes on iga toote taust, materjali koostis ning vahetu mõju meie tervisele hoolikalt ülevaadatud. Ka joogariided on valmistatud kõik võimalikult looduslikust, osaliselt ka ökoloogilisest kangast.

Märksõnad, mis iseloomustavad meie tooteid on: kvaliteet, tervislikkus, mugavus, vastupidavus, naturaalsus, loodussõbralikkus, taastuvad ja ümbertöödeldavad toorained, võimalikult ökoloogilised materjalid

Joogapoe looja Anneli:

“Teadliku eluviisi ja jooga juurde jõudsin 1992. aastal tänu oma õpetaja Ingvar Villidole. 2007. aastal lõpetasin “Babaji Kriya Yoga Order of Acharyas USA, Inc” kooli Rahvusvahelise Joogaliidu Yoga Alliance poolt tunnustatud diplomiga. Tänaseks olen õpetanud juba üle 17 aasta kriya hatha joogat, üldiseks terviseks ja heaolu suurendamiseks mõeldud harjutusi, tervendavaid lõdvestusi ja ostöopaatilist kõhumassaaži.

Pikema aja jooksul, läbi isikliku kogemuse ja koos mitmete teiste joogaõpetajatega, olen välja jõudnud siin joogapoes olevate mattide, patjade ja teiste joogatarveteni. Need on joogaharjutuste sooritamist ideaalselt toetavad ja samas keskkonna- ja inimsõbralikud.

Olen siiralt rõõmus, kui leiad endale sobivaid vahendeid jooga praktiseerimiseks ja heaks enesetundeks!”

6 arvamust teemal “Joogapoest

  1. Katrin Rästa ütles:

    Väga korraliku ja oma ala spetsialistide poolt valmistatud kaubaga joogapood. Parim hinna ja kvaliteedi suhe .Tasub ennast ära kuna kaup on väga kvaliteetne . Olen tänulik 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nõustun privaatsustingimustega