fbpx

Varbavahesokkidega jalad õnnelikuks!

Joondavad sokid, varbavahesokid

Varsti on emadepäev!
Tee emale või vanaemale või miks mitte iseendalegi üks teistmoodi, pealtnäha lustakas, aga toimelt tervendav kingitus – joondavad ja lõdvestavad VARBAVAHESOKID! Seda enam, et kuni emadepäevani, 14. maini on need soodushinnaga 21 €.

Inglise keeles on neil sokkidel mitu nime: „The Original Foot Alignment Socks”, “After Hours Socks” ja “My HappyFeet”. Kes seisab palju püstijalu, armastab kanda kõrgeid kontsi, matkata ja joosta või kel suure varba nukid, kannavalu ja muud jalamured või löövad jalad lihtsalt väsimusest tuld, neile toovad varbavahesokid leevendust.

Mis saladus neis „õnnelike jalgade“ sokkides siis on, et kandjad kiidavad, füsioterapeudid soovitavad ja valu käes vaevlejad rõõmustavad? Need on varvaste eraldajad, mis joondavad varbad, iseäranis suure varba, taas õigesse asendisse ja lõdvestavad tänu sellele pinged labajalgades. Tänu oma erilisele disainile mõjuvad need sokid nagu teraapiline venitus ja jalalabade massaaž.
Jalga soovitatakse nad tõmmata kas ööseks või kanda kodusel puhkehetkel olgu telekat vaadates või raamatut lugedes. Esimestel päevadel jalgadele harjumiseks 15–20 minutiks, mõne nädala pärast juba kogu ööks. Värve on igale maitsele: valgeid, hele- ja tumehalle, kollaseid, siniseid, punaseid, roosasid, rohelise-musta kirjusid või igapidi kirjusid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nõustun privaatsustingimustega