fbpx

Reisile või trenni kaasa – üliõhuke joogamatt annab uued võimalused!

Reisile või trenni kaasa 1- Manduka reisimatt Cayo-Joogapood.ee

Kui oled avastanud enda jaoks jooga, käid sa arvatavasti ka trennis. Võibolla ei tahaks sa loobuda oma lemmikpraktikatest isegi reisil olles, sest need toetavad sügavamat maailmakogemist?
Loomulikult tuleb kõige selle juures kasuks ka isiklik joogamatt, sest heaks praktiseerimiseks loome me justkui omaenda aegruumi, milles saame tõesti lõdvestuda ja samas keskenduda…

Iskiklik joogamatt hakkab sind häälestumisel toetama, kandes endas mitmete praktikate kogemusi.

Reisimatid on spetsiaalselt disainitud kaasaskandmiseks, et saaksid oma praktikaruumi kusiganes lahti laotada. Need on kaalult nii kerged (kuni 1 kg) ja võtavad vähe ruumi, et saad lapata mati päris väikseks kokku ja tavalisse käe- või õlakotti pista.MANDUKA eKO SuperLite™ reisimatt

Oma joogamatt tagab ka kõrgema hügieenilisuse, kusiganes sa ka praktikat läbi ei viiks.

Õhuke joogamatt on ideaalselt haarduv kate kas teiste vaipade või mattide peal, mistõttu on seda hea kaasa võtta ka joogatundi ja trenni. Selline matt moodustab stabiilse mittelibiseva pinna misiganes matka- või joogamati peal ja pakub seeläbi ka hügieeni eesmärgil head alust.

Läbi ja lõhki keskkonnateadlik ja stiilne MANDUKA reisimatt on tehtud suletud rakustruktuuriga, mis tähendab, et sellesse ei imendu kasutusest tekkivat mustust, näiteks pigmenteerivaid värvaineid rõivastelt või pinnasest ega ka baktereid. Seetõttu on see joogamatt ka hästi kergesti puhastatav ja hügieeniline. Piisab vaid niiske lapiga puhastamisest! Pinnatekstuur on samas libisemiskindel ja annab hea haarduvuse ka higistamise korral. Kuna materjal sisaldab tihedalt kootud tugevdusega spetsiaalset kangast, teeb see kaasaskantava mati ekstra vastupidavaks kõikvõimalikele rebimistele ja venitustele.

Bodhi reisimatt ECOPRO TRAVEL, samuti täielikult ökoloogiline, on kõige õhem ja kergem reisimatt üldse – vaid 0,9 kg kaaluv matt on 1,3 mm paks. Hoolduse osas lubab tootja lausa masinpesu 30 kraadiga, mis lisab matile veelgi praktilisust.

MANDUKA ja BODHI õhukestele reisimattidele sobivad kasutusvaldkonnad:
Reisil, olemasolevate vaipkatete peal; jooga grupitunnis treeningmati peal; kõikide jooga- ja hatha-jooga liikide puhul: kriya hatha jooga, ashtanga vinyasa jooga, flow jooga, hot yoga, yin jooga; võimlemine; bodyart.

Reisile või trenni kaasa 1- Manduka reisimatt Cayo-Joogapood.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Nõustun privaatsustingimustega